Seudónimo
Seudónimo
01-12-2016
Mathematics
contestada
What is the unit rate of $2.50 for 5 ounces
Respuesta :
texaschic101
texaschic101
01-12-2016
2.50 / 5 = 0.50 per oz
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 82+ )
Otras preguntas
find the product ad quotient of each pair numbers 24.6 and 1.2
A dress on sale in a shop is marked at $D. During the discount sale its price is reduced by 15%. Staff are allowed a further 10% reduction on the discounted pr
What is 28.09 to the nearest tenths
2(u+3v)=w-5u, what is u in terms of v and w
What is 1/3 of 9 if u know please tell me thanks
A 1/4 turn clockwise
how did Japan's feudal system impact society?
2(u+3v)=w-5u, what is u in terms of v and w
how do you compare 1/5 and 0.201
What is 25.2<1.5y+1.2